MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – DOSKONAŁA LINIA BRWI

Doskonała linia brwi to rzadkość. Kobiety często narzekają, że ich brwi są nierówne, za wąskie, za krótkie lub zbyt rzadkie, albo w ogóle ich nie ma. Samodzielna depilacja brwi, stosowanie henny, rysowanie ich kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Należysz do kobiet zmagających się ze swoimi brwiami? Boisz się, aby nie rozmazać ich rysunku w ciągu dnia? A może straciłaś włoski w łuku brwiowym przez nieumiejętną depilację? Dzięki makijażowi permanentnemu brwi możesz odzyskać naturalny kształt z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Jestem w stanie wydobyć piękno i odmienić urodę każdej kobiety. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIOWANIA

Metoda cieniowania w makijażu permanentnym brwi polega na wykonaniu takiego rysunku, który sprawia wrażenie tak delikatnego cienia, jak świeżo zrobiona henna. Najpierw rysuję kształt kredką, a potem wprowadzam pigment pod naskórek. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd. Makijaż jest delikatny i świeży. Naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt. Aby Twoje brwi zawsze wyglądały pięknie, powinnaś je pigmentować raz do roku lub co dwa lata – w zależności od stopnia wyłuszczania się Twojej skóry. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM?

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez około miesiąc. Pozwól, niech odrosną i staną się naturalne – wtedy łatwiej będzie mi ocenić, jaki jest ich prawdziwy kształt. Dzięki temu będę mogła zaproponować Ci linię, która najbardziej będzie pasowała do Twojej urody. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli jest ona sucha i łuszczy się w okolicy brwi, wykonaj peeling i nawilżaj ją. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment, dzięki czemu Twój makijaż będzie trwalszy. Nie wolno wykonywać makijażu permanentnego bezpośrednio przed urlopem, podczas którego planujemy opalanie, ponieważ promieniowanie słoneczne może w dużym stopniu wyłuszczyć nam pigment i zaburzyć proces gojenia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – TUŻ PO ZABIEGU

Zaraz po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona – jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Może wydawać Ci się, że są zbyt mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 30–50%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta, podczas której kolor jest dosycany lub ewentualnie przyciemniany, jeśli okazał się dla Ciebie zbyt jasny. Na pierwszej wizycie zazwyczaj dobieram kolor jaśniejszy, abyś mogła się z nim oswoić. Makijaż permanentny brwi wymaga, co prawda, nieco poświęcenia, ale uwierz mi – naprawdę warto.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po zabiegu makijażu permanentnego brwi dbaj o skórę wokół nich szczególnie delikatnie. Pamiętaj, że nie należy wówczas myć skóry mydłem, tonikiem lub mleczkiem do demakijażu. Bezpośrednio po zabiegu, do końca dnia dosyć często przemywamy brwi wilgotnym wacikiem, ponieważ będzie się wydobywać osocze, które nieprzecierane utworzy nam większy strupek. Od dnia następnego brwi przemywamy dwa razy dziennie. Smarować należy dopiero od 4 dnia (dostajesz ode mnie specjalny krem), kiedy na strupku zaczną się tworzyć pęknięcia. Nakładamy jedynie bardzo cienką ilość kosmetyku, nie można bowiem doprowadzić do zatłuszczenia brwi, ponieważ strupki się odparzą i zbyt szybko zejdą. Około 4 doby niestety będzie doskwierać swędzenie, które jest naturalnym procesem gojenia się skóry, nie wolno wówczas drapać strupków ani dotykać pigmentowanej skóry. Przez 2 tygodnie należy też unikać basenu, sauny oraz opalania. Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, Twoje brwi narażone będą na odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PIELĘGNACJA PO ZAGOJENIU

Nie pozwól, aby Twoja skóra się przesuszyła. Smaruj ją delikatnym kremem nawilżającym lub łagodzącym i chroń przed słońcem.

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu. Widoczna na zdjęciach opuchlizna lub zaczerwienienie jest kwestią naturalnie występujących po większości zabiegów podrażnień. Zaczerwienienie i opuchlizna znika po krótkim czasie. Bezpośrednio po zabiegu efekt kolorystyczny jest dość mocny i wyraźny. Po około 7 dniach naskórek złuszcza się, a makijaż blednie i staje się delikatniejszy. Uwaga: kolor stabilizuje się do około miesiąca, a całkowity efekt uzyskujemy miesiąc po dopigmentowaniu.

Zobacz ofertę dla makijażu permanentnego!

Cennik zabiegów

makijaż permanentny brwi Ombre 800.00 zł
makijaż permanentny brwi metodą hybrydową (włos + cień)
usuwanie nieudanego makijażu permanentnego 250.00 zł
usuwanie laserowe tatuażu cena ustalana indywidualnie