paulapietrzak.pl

Oferta

Nasza oferta

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze BHP dla firm. Nasze usługi obejmują między innymi przeprowadzanie szkoleń BHP wstępnych i okresowych, obsługę BHP dla firm w postaci stałego nadzoru, sporządzenie regulaminów, doradztwo i wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przeprowadzanie dokładnych kontroli, tworzenie dokumentacji w razie wypadków i chorób zawodowych, a także reprezentacja firmy przed państwowymi instytucjami kontrolnymi. 

Zaspokajanie potrzeb szkoleniowych, zachowanie bezpieczeństwa w firmie i właściwa ocena ryzyka zawodowego jest naszą domeną. W ramach wykonywanych usług kierujemy się naciskiem na etykę zawodową. Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo istotny aspekt funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Pracownicy naszej firmy dzięki swoim kwalifikacjom przekazują w jasny i treściwy sposób swoją wiedzę, odpowiedzialnie podchodzą do wszystkich powierzonych im zadań, a w razie wypadków reagują w sposób kompetentny, profesjonalny i zapewniający pełne bezpieczeństwo dla pracowników i pracodawcy. 

Obsługa BHP powinna być filarem każdej firmy w naszym kraju. Bezpieczeństwo i higiena pracy pozwala skupić się w pełni na wykonywanej specjalizacji przedsiębiorstwa, a co za tym idzie na osiągnięciu satysfakcjonujących wyników. Dzięki rzetelnemu podejściu i odpowiedzialności możemy wesprzeć każdą firmę.